Sieviete, kurai konstatēta cūku gripa strādājusi kādā Rīgas bērnudārzā
Sestdiena, 07 novembris 2009 13:12

50 gadus vecā sieviete, kurai konstatēta jaunā gripa AH1N1 jeb tā sauktā cūku gripa un, kura smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā, strādājusi kādā Rīgas bērnudārzā, liecina TVNET rīcībā esoša neoficiāla informācija. Saslimusī sieviete uz darbu gājusi vismaz nedēļu. Par laimi slimības inkubācijas periods ir beidzies un jaunās gripas vīruss nav konstēts nevienam no bērnudārza darbiniekiem vai bērniem, kuri apmeklēja šo dārziņu, liecina TVNET rīcībā esošā informācija.

Kā ziņots, sieviete slikti sajutās pēc atpūtas brauciena. Viņa griezās pie ģimenes ārsta ar sūdzībām par klepu un augstu temperatūru. Ārste sirdzējai ieteica lietot zāles pret klepu, taču uz darbu iet neaizliedza. Kā rezultātā sieviete jau smagā stāvoklī tika hospitalizēta un nokļuva reanimācijā. Šobrīd viņas veselības stāvokli ārsti raksturo kā smagu. Viņai ir problēmas ar elpošanu un sirds darbību.

Kolēģei konstatētā diagnoze šokējusi bērnudārza darbiniekus. Viņi jūt līdzi kolēģei, tomēr vienlaikus ir neizpratnē - kāpēc dārziņā netika izsludināta karantīna un par kolēģes saslimšanu ar jauno gripas vīrusu viņi uzzinājuši tikai pēc slimības inkubācijas perioda beigām.

 

Pievienot komentāru