Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas atklātās sacensības peldēšanā
Ceturtdiena, 25 februāris 2010 22:22

Rezultāti

25 m brīvajā stilā

Jaunākā grupa zēni

Vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

Skola

1.

Artūrs Polpurs

17:41

Jūrmala

2.

Aleksandrs Mahlajevs

18:69

Pelči

3.

Haralds Puķe

19:16

Rīga 1

4.

Brendons Mednis

19:38

Gaisma

5.

Vladislavs Gudbergs

19:63

Rīga 4

6.

Dāvis Vītols

19:75

Rīga 1

7.

Vladislavs Boševojs

20:29

Rīga 4

8.

Jānis Veršāns

20:63

Rīgas 5

9.

Andrejs Zorģis

21:38

Upesgrīva

10.

Kristaps Varkulis

21:57

Jūrmala

11.

Aleksandrs Kitenbergs

21:90

Jūrmala

12.

Juris Zariņš

22:12

Dauguļi

13.

Deniss Sičovs

22:34

Rīga 4

14.

Elvis Vīgants

22:78

Rīga 1

15.

Juris Luns

23:19

Koknese

16.

Sandis Baņģis

23:94

Upesgrīva

17.

Guntis Kļviņš

24:22

Gaujiena

18.

Mārtiņš Lauzis

25:09

Gaujiena

19.

Viktors Kalnačš

27:38

Dauguļi

20.

Elmārs Jansons

28:19

Upesgrīva

21.

Gatis Kokle

34:25

Dzirciems

22.

Jānis Kulless

39:06

Rīgas 5

23.

Artūrs Rakausks

39:38

Rīga 1

24.

Kristaps Baranovs

40:60

Rīgas 5

25.

Gints Reika

59:94

Dzirciems

Vecākā grupa zēni

Vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

Skola

1.

Mārtiņš Lankmanis

13:34

Rīga 1

2.

Jānis Liepiņš

13:62

Rīga 1

3.

Kristaps Meļķis

13:84

Rīga 1

4.

Dāvis Ērenfrīds

14:34

Rīga 1

5.

Artūrs Ledus

14:72

Rīga 1

6.

Kaspars Zeile

15:75

Katvari

7.

Raitis Zivtiņš

15:93

Rīga 3

8.

Mārtiņš Miezis

16:56

Pelči

9.

Raimonds Upmalis

16:72

Gaisma

10.

Edgars Bogdanovs

16:90

Dzirciems

11.

Artūrs Kārktlītis

16:91

 

12.

Normunds Zadajaņuks

17:78

Pelči

13.

Aleksandrs Kokins

17:81

Koknese

14.

Artūrs Lapsiņš

18:31

Rudzāti

15.

Jānis Giruckis

18:50

Sveķi

16.

Alfrēds Segliņš

18:72

Rīga 3

17.

Juris Fedulovs

19:00

Rīgas 5

18.

Aleksandrs Kokins

19:06

Koknese

19.

Vigo Tomaševskis

19:12

Dzirciems

20.

Kaspars Trubočkins

19:28

Jūrmala

21.

Jānis Ribakovs

19:32

Koknese

22.

Normunds Cīrulis

19:69

Katvari

23.

Emīls Judins

19:81

Gaisma

24.

Vladislavs Ivanovs

20:07

Rīga 4

25.

Sandris Šidla

20:53

Koknese

26.

Jānis Červinskis

20:94

Dzirciems

27.

Sandris Jaškāns

21:25

Rudzāti

28.

Jānis Plociņš

21:81

Rudzāti

30.

Andris Vandelis

23:91

Katvari

31.

Igors Fjodorovs

24:06

Rīga 4

32.

Artūrs Neparts

24:56

 

33.

Ruslans Posmetnijs

25:53

Pelči

34.

Ivars Voitkevičs

26:43

Rudzāti

35.

Niklāvs Šponbergs

26:59

Dzirciems

36.

Nauris Čebins

27:69

Dzirciems

37.

Jānis Smaļķis

27:81

Rīga 3

38.

Andrejs Gruzis

28:12

 

39.

Edgars Ezernieks

28:59

Rīga 3

40.

Ingars Lauzis

31:56

Gaujiena

41

Madars Ļebedevs

32:35

Pelči

42.

Egils Ločmelis

40:78

 

 

Pievienot komentāru