Tautas bumba Kuldīgā (20.12.2011.)
Otrdiena, 04 oktobris 2011 17:14

dodgeball.gif

 

 

Kuldīgas novada atklātās skolēnu olimpiādes sportā un

Latvijas Speciālās Olimpiādes

TAUTAS BUMBAS

NOLIKUMS

1. Mērķis un uzdevumi

  • Popularizēt sporta aktivitātes.

  • Veicināt skolēnu sadarbību un sadraudzību.

  • Noskaidrot labāko komandu 2011.gadā.

2. Norises vieta un laiks

Sacensības notiks Kuldīgas sporta hallē (Piltenes ielā 25) š.g. 20. decembrī plkst. 10.00

3. Sacensību vadība

Sacensības organizē Nadija Strazdiņa. Galvenais tiesnesis Dace Šteinberga, tiesneši Ieva Ņečiporuka un Raivis Jansons

4. Sacensību dalībnieki

Sacensībās piedalās skolēni līdz 12 gadu vecumam (ne vecāki par pilniem 12 gadiem sacensību dienā) no Kuldīgas novada vispārizglītojošām skolām un Latvijas speciālajām skolām.

Komandā 10 dalībnieki (uz laukuma vienlaicīgi jābūt vismaz 3 meitenēm)

Spēles laiks 2 x 5 min. vai līdz izsists kapteinis.

5. Noteikumi.

Sākot spēli, uz laukuma atrodas 8 spēlētāji un kapteinis, kas atrodas aiz pretinieku komandas laukuma gala līnijas. Sacensību kārtību un sistēmu noteiks pēc pieteikumu saņemšanas.

Dalībniekiem, kam trāpa ar bumbu, jāatstāj laukums un jāpalīdz kapteinim. Aizliegts mest un piespēlēt no laukuma sānu līnijas. Ieskaita tikai tiešu trāpījumu (pēc bumbas atlēciena no grīdas vai cita spēlētāja trāpījums neskaitās). Ja spēlētājs, kurš atrodas laukumā, pārtver bumbu lidojumā, trāpījums neskaitās un viņš var pats mest bumbu vai atdot komandas biedram. Spēlētāji nedrīkst pārkāpt vai uzkāpt uz laukuma robežlīnijas (trāpījums neskaitās un bumba jāatdod pretinieku komandai). Ja līniju pārkāpj dalībnieks, kas izvairās no bumbas, tad trāpījums skaitās. Ja, ķerot bumbu, spēlētājs to izlaiž no rokām, trāpījums skaitās (arī tad, ja bumbu gaisā notver cits spēlētājs). Lai novērstu laika vilcināšanu saspēlējoties, pieļaujamas ne vairāk kā 2 piespēles pēc kārtas pāri pretinieku laukumam /tad bumba jāatdod pretiniekiem/. Kad visi laukuma spēlētāji izsisti, laukumā nāk kapteinis un viņam tiek atdota bumba. Ja kāds no komandas uzvedas nesportiski, tiesnesis komandu soda, pieskaitot trāpījumu un kapteinis zaudē tiesības iziet laukumā.

Uzvar komanda, kura abos puslaikos kopā no spēles izsitusi vairāk pretinieku spēlētāju.

Ja vienāds punktu skaits vairākām komandām: 1) Labāka izsisto spēlētāju attiecība savstarpējās spēlēs, 2) Labāka izsisto spēlētāju attiecība visās spēlēs.

6. Pieteikumi.

Pieteikumi jānosūta līdz 2011.g. 15. decembrim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

7.Apbalvošana

Uzvarētāju komandas no 1. - 3.vietai tiks apbalvotas ar diplomiem, 1. vietas ieguvēja komanda saņems kausu.

Uzmanību! Zālē drīkst ienākt tikai tīros sporta apavos!

 

Nadija Strazdiņa

T-29466471


 

Pievienot komentāru