Seminārs "Aktualitātes mūsdienu sporta medicīnā"
Piektdiena, 02 decembris 2011 19:29

Sporta izglītības aģentūra aicina apmeklēt semināru
AKTUALITĀTES MŪSDIENU SPORTA MEDICĪNĀ

Mēs priecājamies par iespēju vēl šogad piedāvāt kardiologa Andreja Ērgļa lekciju par sirds veselības aspektiem sportā. Ērgļa kungs ir atradis laiku savā aizņemtajā ikdienā un izrādījis patiesu interesi nodot savas zināšanas sirds veselības jomā tieši sporta treneriem un entuziastiem. Semināra otrajā daļā LOV fizioterapeits Mareks Osovskis iepazīstinās ar pasaulē atzīto medicīniskās teipošanas metodi sportista sāpju novēršanai un darba spēju uzlabošanai. Iepriekšējos semināros šī nodarbība ik reizi tika uzņemta ar lielu atsaucību.

 

Semināra norises vieta: Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga (2. stāva zāle)
Semināra norises laiks: 2011. gada 17. decembrī (sestdien), 11.00-17.00
Pieteikšanās semināram: līdz 16.decembrim. Aicinām pieteikties savlaicīgi uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālruni 29388383
Semināra dalībnieki saņems kvalifikācijas paaugstināšanu apliecinošu sertifikātu, kas būs derīgs arī sporta speciālistu sertifikācijai.

Dalības maksa seminārā: 23 LVL

Semināra programma:

11.00 – 13.00

Kardiologs ANDREJS ĒRGLIS

SIRDS VESELĪBA SPORTĀ. Paaugstinātas fiziskās slodzes ietekme uz sirdi. Raksturīgākās sirds veselības problēmas sportistiem. Trenera loma sportistu sirds veselības apdraudējumu/risku mazināšanā. Slodzes dozēšana un pielāgošana, fizisko slodžu ierobežojumi pie dažādām sirds saslimšanām. Obilgāti nepieciešamās sirds veselības pārbaudes sportistiem. Nobeigumā, neformāla diskusija un viedokļu apmaiņa.
13.00 – 13.40 Pārtraukums.
13.40 – 17.00

LOV fizioterapeits MAREKS OSOVSKIS

TEIPOŠANAS METODES PIELIETOŠANAS IESPĒJAS SPORTISTA SĀPJU NOVĒRŠANAI UN DARBA SPĒJU UZLABOŠANAI. Dažādu medicīniskās teipošanas veidu pielietošanas iespējas locītavu sāpju likvidēšanai, asinsrites, limfas atteces, muskuļu tonusa un muskuļu/locītavu darbības regulēšanai, sāpju atvieglošanai un ārstēšanai ar speciālu elastīgu teipu. Mareks Osovskis sniegs priekšstatu par dažādiem medicīniskās teipošanas veidiem traumu ārstniecībā, stājas korekcijā, pārslodzes radītu simptomu ārstniecībā (hroniski cīpslu sastiepumi, elkoņa tendinīts, tenisa elkonis, golfa elkonis), iekaisuma mazināšanā (tūska, hematoma u.c), praktiski parādīs dažādu teipošanas veidu tūlītējo iedarbību, kā arī iemācīs dažus vienkāršākos teipošanas veidus apgūt pašiem treneriem.

Vairāk informācijas mājas lapā www.sportaizglitiba.lv vai http://www.draugiem.lv/sporta-izglitibas-agentura/

Ar cieņu,

Kaspars Zvaigzne

Sporta izglītības aģentūra

direktors

 

Pievienot komentāru