31. augustā Rimi Kuldīga notika bezmaksas dārzeņu rotaļlietu meistardarbnīcas
Svētdiena, 02 septembris 2012 10:56

Informācija medijiem

2.09.2012.

Lai atzīmētu jaunā mācību gada sākumu, kā arī atgādinātu par ārpusskolas aktivitāšu nozīmi bērnu un jauniešu izglītībā, piektdien, 31. augustā, no plkst. 14:00 līdz 19:00 Rimi Kuldīga (adrese: Kuldīga, Sūru iela 2) notika bezmaksas dārzeņu rotaļlietu meistardarbnīcas. Tās vadīja Rimi un Ziedot.lv brīvā laika programmas bērniem Štābiņš biedri – Speciālā sporta centra brīvprātīgie.

Dārzeņu rotaļlietu meistardarbnīcā ikvienam bija iespēja izveidot savu rotaļlietu stāstu un no plašā Rimi dārzeņu un augļu sortimenta radīt gan savu iecienītāko pasaku tēlu, gan kļūt par autoru jaunai, unikālai rotaļlietai. Meistardarbnīcā tapušos vairāk kā 40 darbus divas dienas varēja apskatīt Rimi veikalā.

Rimi un Ziedot.lv brīvā laika programma bērniem “Štābiņš” ar devīzi – Ir kur iet, Ir ko darīt! – radīta ar mērķi nodrošināt trūcīgajiem bērniem un jauniešiem visā Latvijā iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas. Speciālais sporta centrs Kuldīgā, kas organizē sportiskas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes bērniem un jauniešiem, kļuvis par vienu no pirmajiem programmas Štābiņš biedriem.

Kopumā Štābiņam pievienojušās 18 nevalstiskās organizācijas no 17 Latvijas pilsētām, kas piedāvā dažādas bezmaksas aktivitātes bērniem visā Latvijā – Ādažos, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā, Bauskā, Ventspilī, Rēzeknē, Jēkabpilī un Rīgā.

Plašāku informāciju par Štābiņa darbību visā Latvijā varat lasīt šeit: http://www.rimi.lv/jaunumi/aktuali/2012/svinam-skolas-sakumu-rimi-veikalos/

Attachments:
Download this file (DSCN3832.JPG)DSCN3832.JPG[ ]5310 Kb
Download this file (Maasas.JPG)Maasas.JPG[ ]5030 Kb
Download this file (Mans varonis.JPG)Mans varonis.JPG[ ]4974 Kb
Download this file (Piramiida.JPG)Piramiida.JPG[ ]5194 Kb
Download this file (Raibais.JPG)Raibais.JPG[ ]5001 Kb
Download this file (vilciens.JPG)vilciens.JPG[ ]5297 Kb