Mācību seminārs brīvprātīgiem
Svētdiena, 16 februāris 2014 12:51

2014.g.7.martā Kuldīgā notiks mācību seminārs Brīvprātīgo apmācība un iesaistīšana sporta pasākumos cilvēkiem ar invaliditāti”, kuru organizē biedrība “Speciālais sporta centrs” (SSC) sadarbībā ar "Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju" un SIA “Kuldīgas slimnīca”.

Semināra mērķis: paplašināt jauniešu zināšanas par ikdienā nepieciešamo cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Seminārs notiks Kuldīgā Aizputes ielā 22, 2. stāvā semināru zālē (administrācijas telpās) no plkst. 12.00 līdz 15.00.

Seminārā piedalīsies Kuldīgas novadā dzīvojošie jaunieši, kuri vēlas palīdzēt SSC organizētajos pasākumos.

Semināra laikā tiks izskatītas šādas tēmas: Speciālās izglītības iestādes. Speciālās programmas Latvijā. Saskarsme ar klientu. Pēdu kopšana. Ergonomikas pamatprincipi. Stājas traucējumi. Sociālā palīdzība cilvēkiem ar invaliditāti.

Lektori: Āris Pētersons, Baiba Oļehnoviča, Dana Voitko, Solvita Žabaļuna, Vita Vanaga, Ineta Enģele un Nadija Strazdiņa.


SSC organizē sacensības, pasākumus, nometnes un mācību seminārus kopš 2011.gada. Aktivitātēs tika iesastīti cilvēki ar intelektuālās attīstības traucējumiem, Kuldīgas novadā dzīvojošie bērni no maznodrošinātām ģimenēm, brīvprātīgie jaunieši no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas un Rīgas. SSC ir pirmais, kurš Latvijā uzsaka Boče (Bocce) spēli. SSC sadarbībā ar GlaxoSmithKline Latvia un Latvijas Speciālo Olimpiādi ir izdevis grāmatu "Boče - spēle visiem".

Attachments:
Download this file (Programma 7.03.2014..pdf)Programma 7.03.2014..pdf[ ]173 Kb