Jautri
Pie māsas Prāgā
Svētdiena, 24 marts 2013 10:29

Video: Pastaiga pa Prāgu

 
Vingrinājums katrai dienai!
Piektdiena, 30 decembris 2011 17:09

Šogad, Salavecis jums visiem dāvina možu garastāvokli, labus sasniegumus, dzīves apstākļu uzlabošanos, algas pielikumu un ļoti labu veselību un jautru garastāvokli visam nākošajam gadam! Lai jums visa kā pietiktu, nosūtu jums kādu vingrinājumu, kuru vēlu jums veikt katru dienu, gan šī gada nogalē, gan visu nākošo un vislaimīgāko gadu jūsu mūžā!

 
Ko nozīmē black tie, dark suit.......
Svētdiena, 29 maijs 2011 17:27

Black tie - smokings, tauriņš, lakādas kurpes un pusgarās zīda zeķes kungam un garā vakarkleita, auduma kurpes un auduma rokassomiņa dāmai. Šajā gadījumā droši var izvēlēties arī kokteiļkleitu vai greznu kostīmu, bet kungs - tumšu uzvalku. Zelta likums: Smokingus nav pieņemts valkāt pirms pulksten 18!
Dark suit - tumšas krāsas uzvalks, melnas ādas kurpes, kaklasaite vīrietim. Papildinājumam var noderēt veste, kabatlakatiņš un aproču pogas. Dāmām šajā gadījumā atbilstoša izvēle būs jebkura garuma (līdz potītēm, pusgara, īsa - virs ceļa) kokteiļkleita vai grezns kostīms, tajā skaitā arī bikškostīms, kurpes un maza ādas somiņa.
Smart casual - vīrietis var arī vienkārši noņemt kaklasaiti, ja viņš nav paguvis mājās pārģērbties un uz pasākumu dodas uzreiz no darba birojā, kur ikdienā viņam nepieciešams biznesa uzvalks. Sievietei - tērps, kas ļauj radoši paust savu individualitāti un ir brīvs no klasikas uzliktā zīmoga.
Casual attire - lietišķi ikdienišķs stils.
Formal - uzvalks un kokteiļkleita.
Semi - formal vai Cocktail attire - daļēji formāls tērps. Līdzīgi kā formal, bet ar kreatīviem, brīvākiem risinājumiem.
Informal - neformāls apģērbs.


 
Pārģērbts līķis maldina Hitleru
Trešdiena, 19 maijs 2010 15:45

Attēls:Adolf Hitler cph 3a48970.jpg

1943. gadā britu flotes izlūkdienests ķeras pie riskanta plāna. Vidusjūrā iemet par britu virsnieku pārģērbtu nelaiķi kopā ar viltotiem dokumentiem un gādā, lai viņu noteikti atrod vācieši. Hitlera armijas ģenerāļiem ir jānotic "slepenajos dokumentos" rakstītajam, ka Sabiedroto iebrukums Dienvideiropā notiks Grieķijā.

 
www.pasmejies.lv
Sestdiena, 24 aprīlis 2010 13:55

Panorāmas sižets par pasmejies.lv http://www.youtube.com/watch?v=DlNKdRH58bk&feature=player_embedded http://bit.ly/c4fBqs

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 3