Eiropas sporta nedēļa 2023

Katram cilvēkam ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes, lai viņš varētu normāli funkcionēt. Sacensības ir lielisks motivācijas avots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Dažreiz viņiem ir grūtības iegūt nepieciešamo motivāciju, lai sasniegtu savus mērķus un veiktu ikdienas uzdevumus. Tomēr, piedalīšanās sacensībās var būt ļoti motivējoša pieredze, kas palīdz jebkuram cilvēkam sasniegt savus mērķus un uzlabot savas prasmes, iegūt jaunas zināšanas. Iesaistīšanās aktivitātēs dod viņiem daudz prieka un gandarījuma, tās var sniedz daudz vairāk nekā tikai pozitīvas emocijas.

Visas sacensības, ko organizējam un kurās piedalāmies, ļauj dalībniekiem justies svarīgiem un darboties atbilstoši savām spējām un sasniegumiem. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā to, ka sportisti (cilvēki ar īpašām vajadzībām) dažkārt var justies diskriminēti un izslēgti no citām aktivitātēm. Mēs zinām, ka kopīgas nodarbes, komandu spēles ļauj apzināties sadarbības iespējas, tādējādi veidojot pašapziņu un uzņēmību turpmākajai attīstībai. 

2023.gadā Eiropas sporta nedēļa visā Latvijā notiks no 23. līdz 30.septembrim. Otro gadu pēc kārtas Speciālais sporta centrs organizē pasākumu ar pielāgotām sporta aktivitātēm.

Šogad 30. septembrī Kuldīgā Eiropas sporta nedēļas ietvaros notiks fiziskās aktivitātes (boccia, novuss, dambrete unstafete). Pasākumā varēs iesaistīties cilvēki ar īpašām vajadzībām no 10 gadu vecuma. Šoreiz pasākumu organizē Speciālais sporta centrs sadarbībā ar Indiķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolu.

Komandas pieteikumus varat nosūtīt ne vēlāk kā līdz 16.09.2023. uz e-pastu: avoti15@inbox.lv

Komandu skaits ir ierobežots.

PIECELIES UN PIECEL CITUS!