Pavasara Zaķis Kuldīgā

Kopā izbaudot aktivitātes un prieku

13. aprīlī 2024.g. iedzīvotāji un viesi tika aicināti uz aizraujošu un jautru pasākumu “Pavasara Zaķis Kuldīgā”, kas piepildīja sporta namu ar smiekliem, pozitīvu enerģiju un aktīvu atpūtu.

Pasākuma programmā bija iekļautas dažādas stafetes, kurās dalībnieki varēja izbaudīt neierastus un aizraujošus veidus, kā pārvietot dažādus priekšmetus, sastopoties ar izdomas pilniem šķēršļiem. Ikviens solis bija izklaidējošs un aizraujošs.

Pasākuma dalībniekiem nebija jābūt sporta profesionāļiem, lai izbaudītu aktivitātes. Bija iespēja izmēģināt tādas spēles kā novuss, pielāgota apļa bocce, basketbola soda metienus, kā arī futbola sitienus vārtos. Bija iespēja visiem izpaust savas spējas un izmantot savu iztēli.

Šoreiz pasākumā iesaistījās 54 dalībnieki un 20 atbalsta personas. Jaunākajam dalībniekam bija 10 gadi, vecākajam 71 gads.

Vislielāko pārsteigumu pasākuma dalībniekiem sagatavoja komanda VSAC “Kurzeme” filiāle “Veģi”. Viņi bija sagatavojuši pavasarīgu priekšnesumu ar nosaukumu “Žvīks, žvāks, zaķi nāk!”, kas iepriecināja skatītājus ar savu jautro un radošo izpildījumu.

“Pavasara Zaķis Kuldīgā” bija ne tikai iespēja izklaidēties un pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni, bet arī iespēja atbalstīt cilvēku ar īpašām vajadzībām aktivitātes un veicināt aktīvu dzīvesveidu. Ar smaidu sejā un jaunām atmiņām dalībnieki atstāja pasākumu, gatavi jauniem piedzīvojumiem un nākamajiem pasākumiem Kuldīgā.

Brīvprātīgā darba veicēji Harijs Gulbis, Vita Treilone, Daina Lange, Krista Petrovica, Laura Mēness apsolīja pasākuma dalībniekiem arī turpmāk palīdzēt realizēt šāda veida pasākumus, kurus organizē Speciālais sporta centrs.

Kuldīgas Speciālais sporta centrs