Sporta nometne Štābiņā

Speciālais sporta centrs (SSC) 2013.gada vasarā no 17. līdz 21. jūnijam organizēja dienas nometni “Sporta aktivitātes “Štābiņā””. Nometnes mērķis bija iemācīt nometnes dalībniekiem sadarboties, aktīvi un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku mājās, brīvā dabā un mācību pārtraukumos skolā.

Nometnes dalībnieku vecums bija no 4 līdz 14  gadiem.
Nometnes laikā dalībniekiem bija iespēja iemācīties spēlēt kroketu, Boče, frisbiju, volejbolu, orientēšanos pēc attēliem, kā arī vēl daudzas citas rotaļas un spēles, kurus mācīja nometnes audzinātājas Dace Šteinberga un Aija Lancmane.
Piecu dienu laikā skolēni darbojās svaigā gaisā, lietus dēļ dažas aktivitātes notika Kuldīgas novada vieglatlētikas manēžā (Dzirnavu iela 13, Kuldīga).

Trešdien nometni apciemoja Veselības Inspekcijas pārstāve, kura konstatēja nepilnības dokumentācijā – vienam nometnes dalībniekam ārsta izziņā nebija ieraksts par pedikulozes pārbaudi (t.i., ārsts neierakstīja, ka bērnam nav utis).

Piektdien, 21. jūnijā Kuldīgā, pie brīvā laika programmas bērniem “Štābiņš” partneriem – Speciālā sporta centra, viesojās Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis. Viņš Aikāgaršo pavārskolas ietvaros dienas nometnes “Sporta aktivitātes Štābiņā” dalībniekiem mācīja veselīga, vienkārša un garšīga ēdiena gatavošanas prasmes. Īpašā nodarbībā 15 bērni no maznodrošinātām ģimenēm šefpavāra vadībā gatavoja pastu ar vistu un dārzeņiem, kā arī zemesriekstu jogurta krēmu ar svaigām ogām.

Paldies par sadarbību Inesei Dangai (Ziedot.lv), Līgai Rubei (Ziedot.lv), Annai Jēkabsonei (RIMI), Dacei Šteinbergai, Aijai Lancmanei, Agrim Kimboram, laikrakstam “Kurzemnieks”, nometnes dalībnieku vecākiem un audžvecākiem.

Paldies visiem, kas palīdzēja, lai nometne notiktu!

Nometni atbalstīja Fonds „Ziedot”.

Visiem saulainu vasaru!

Nometnes organizatore un nometnes vadītāja Nadija

Pielikumā ēdienu receptes.

Informācija apskatama arī šeit.

{jcomments on}