Sporta un aktīvās atpūtas futbola nometne “Septiņi bruņrupuči”

Staicelē no 29.05. līdz 3.06.2023.g notika sporta un aktīvās atpūtas nometne “Septiņi bruņrupuči” Latvijas Speciālās olimpiādes (LSO) futbolistiem. Nometnei bija iespēja pieteikties ikvienam LSO sportistam, kuram patīk spēlēt futbolu. Nometni finansēja Latvijas Futbola federācija (LFF). Šogad nometnē piedalījās 18 sportisti (13 līdz 21 vecuma diapazonā) ar intelektuālās attīstības traucējumiem no 7 iestādēm: Speciālā sporta centra, Tukuma novada speciālās izglītības iestādes, Viduskurzemes pamatskolas – attīstības centra, Limbažu novada speciālās pamatskolas, Pamūšas speciālās pamatskolas, Sveķu pamatskolas un Upesgrīvas pamatskolas.

Nometnes uzdevums bija jauniešu ar īpašām vajadzībām fizisko spēju paaugstināšana, futbola spēles iemaņu un prasmju pilnveidošana, draudzīgu savstarpējo attiecību nostiprināšana. Mūsu galvenais mērķis – sagatavot LSO komandu dalībai 2023. g. Gothia Special Olympics Trophy turnīram, kas norisināsies šogad 16-21.jūlijā Gēteborgā, Zviedrijā.

Jāatzīmē, ka pateicoties LFF atbalstam, šāda nometne pirms sacensībām notika jau otro gadu. LFF Mācību un treniņu centrā bija labi sadzīves un treniņu apstākļi, nodrošināta laba četrreizēja ēdināšana.

Rezumējot nedēļas laikā nometnē paveikto, jāsecina, ka šādas nometnes palīdz LSO sportistiem labāk sagatavoties starptautiskām sacensībām, sadraudzēties.

Liela pateicība jāizsaka Latvijas Futbola federācijai par atbalstu.

Ceram uz sadarbību nākotnē!

Atskaiti sagatavoja Nadija

1 thought on “Sporta un aktīvās atpūtas futbola nometne “Septiņi bruņrupuči”

Comments are closed.