LSO basketbols Priekulē (2011.)

Informē treneris Raivis Jansons:

29.novembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē norisinājās LSO rīkotās sacensības basketbolā zēniem. Kurzemes zonu pārstāvēja četru skolu komandas: Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs, Mazirbes speciālā internātpamatskola, Lažas speciālā internātpamatskola un Purmsātu speciālā internātpamatskola. Sacensības noritēja divās apakšgrupās. Vienlaicīgi noritēja divas spēles.

Pelču skolas komanda pirmo spēli aizvadīja pret Lažas skolas komandu. Bija manāms Pelču skolas komandas pārākums, jo aizvadot pirmo puslaiku, rezultāts bija 13:2 par labu Pelču komandai. Spēles beigās 29:2 par labu Pelčiem. Otrā laukumā spēlēja Mazirbes komanda pret Purmsātu komandu. Spēles izskaņā 17:2.

Otro spēli Pelču komanda aizvadīja pret Purmsātu komadu. Pelču komanda nospēlēja pārliecinoši, un rezultātā stabila uzvara ar 34:2. Otrā laukumā spēlēja Mazirbe pret Lažas komandu. Mazirbei bija jāpacīnās, tomēr spēle beidzās ar rezultātu 23:12 par labu Mazirbes komandai.

Tālāk sekoja mazais fināls par 3. vietu. Spēlēja Lažas komanda pret Purmsātu komandu. Līdz pat pirmā puslaika ceturtajai minūtei rezultāts bija 0:0, līdz Lažas komanda grozā raidīja trīspunktu metienu. Beigās Lažas uzvara ar 8:6.

Finālā par 1. vietu cīnījās Pelču skolas komanda pret Mazirbes skolas komandu, abas iepriekšējās divās spēlēs bija guvušas tikai uzvaras. Komandas kārtīgi darbojās aizsardzībā, tomēr pirmā puskaika izskaņā labāki bija Mazirbes skolas komandas spēlētāji. Viņi ieguva piecu punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā Pelču skolas komanda saņēmās un neielaida nevienu punktu savā grozā. Diemžēl, vairāki metieni izrādījās neprecīzi un starpību sadeldēt neizdevās – 9:11.