SO Eiropas galda tenisa sacensības Slovēnijā

No 12. – 16. aprīlim Slovēnijā notiek Eiropas galda tenisa sacensības, kuras organizē Speciālā Olimpiāde (Special Olympics). Uz sacensībām Ļubļanas pilsētā ieradās 101 sportists no 21 valsts (Albānijas, Austrijas, Azerbaidžānas, Bosnijas un Hercogovinas, Čehijas, Igaunijas, Horvātijas, Itālijas, Kirgīzijas, Lietuvas, Ungārijas, Dienvidslāvijas un Maķedonijas (The former Yugoslav republic of Macedonia), Monako, Vācijas, Polijas, Krievijas, Turcijas, Ukrainas, Lielbritānijas, Slovēnijas un, protams, Latvijas). Latvijas izlasi sacensībās pārstāv: Matīss Auziņš no Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, Emīls Vilnovičs no Lielplatones speciālās internātpamatskolas, Krancmane Dagnija – Dzirciema speciālās internātpamatskolas un Jeļena Hardina – no Baltinavas speciālās internātpamatskolas.

Pirmā dienā (12.aprīlī) aizsākās ar atklāšanas ceremoniju, kuras tēma bija galda tenisa vēsture. Atklāšanas ceremonijas laikā dalībniekus uzrunāja vairāki pazīstami cilvēki un viņu teikto visi varēja lasīt uz lielā ekrānā savā dzimtajā valodā.

Ceremonijas noslēgumā uzstājas Slovēnijā populārais dziedātājs Vlado Kreslin.

Sacensības notika Ļubļanas Franka Rozmana sporta hallē (Franc Rozman Stane Barracks) un otrajā dienā (13.aprīlī) notika pirmssacensību posms, kura laikā sportistus vērtēja un vēlāk sadalīja divīzijās pēc viņu fiziskās sagatavotības pakāpes. Pirmajā dienā Latvijas izlases komandai ļoti labi veicās gan individuālajās spēlēs, gan dubultspēlēs. Rezultātā viņi bija kvalificēti stiprajā divīzijā. Pēc sacensībām mums bija ļoti jauka ekskursija uz slavenajām Postojana alām.

14.aprīlī mūsu izlases sportistiem veicas ļoti labi. Matīss un Dagnija nav zaudējuši nevienu spēli. Emīls un Jeļena zaudēja katrs pa 2 spēlēm. Visi spēlētāji tika finālā un 15.aprīlī visiem būs iespēja piedalīties finālsacensībās.

15.aprīlis. Finālsacensību rezultāti

INDIVIDUĀLAJĀS SPĒLĒS:

meitenes

1. vieta – Dagnija

3. vieta – Jeļena

zēni

1. vieta – Emīls (Latvija)

2. vieta – Matīss (Latvija)

3. vieta – Polija

DUBULTSPĒLĒS:

meitenes

1. vieta – Ungārija

2. vieta- Ukraina

3. vieta – Latvija (Dagnija un Jeļena)

zēni

1. vieta – Ungārija

2. vieta – Latvija (Matīss un Emīls)

3. vieta – Kazahstāna

Apsveicu sportistus!

Informāciju sagatavoja Nadija

Informāciju un bildes var redzēt arī solatvia.lv